Top  Kasínových Hotelov na Slovensku

Hotel DoubleTree by Hilton Košice

Hotel DoubleTree by Hilton Košice je ďalším vynikajúcim miestom pre milovníkov hazardných hier. Nachádza sa v historickom centre Košíc a ponúka štýlové ubytovanie a prvotriedne zariadenia. Kasíno v tomto hoteli je dobre vybavené modernými výhernými automatmi, stolovými hrami a pokrovými turnajmi, čo robí tento hotel ideálnym miestom pre relaxáciu a zábavu.

book now

Hotel and Casino Admiral Nitra je jedným z najobľúbenejších kasínových rezortov v Slovensku.

Nachádza sa v meste Nitra a ponúka luxusné ubytovanie a širokú škálu zábavy. Kasíno v tomto hoteli je veľké a dobre vybavené, s množstvom výherných automatov, stolových hier a pokrových turnajov. Okrem toho má hotel Admiral Nitra aj reštaurácie, bary a wellness centrum, čo robí pobyt v ňom skutočne príjemným zážitkom.

01

Rezervácia

Ceny za túto nehnuteľnosť boli oveľa nižšie, ako som očakával od hotela Autograph Collection vo veľkom meste, ale podarilo sa mi rezervovať si pobyt na jednu noc len za 133 USD po zdanení.

read more

02

Poloha

This hotel is located in a prime spot, just a block and a half away from center and the never-ending shops and restaurants on the Magnificent Mile.

read more

03

Registrácia

Priestor je na Slovensku na prvom mieste a tento hotel ním nepremárnil ani centimeter. V skutočnosti som dvakrát prešiel okolo vchodu, kým som zistil, do ktorých dverí vstúpiť.

read more

Four Seasons Seychely stolovanie

Teraz sa pozrime na jedlo v rezorte. Raňajky sú zahrnuté v cene pre všetkých hostí hotela Four Seasons a podávajú sa denne v reštaurácii ZEZ od 7:00 do 10:30. Reštaurácia ZEZ sa nachádzala blízko centra letoviska,
pár schodov dole od recepcie.

read more

Páči sa vám táto recenzia? Pozrite si stovky ďalších hotelových kasín po celom svete!

VIEW MORE